Atletický trojboj II, okresní kolo

Dvě čtyřčlenná smíšená družstva sportovců a sportovkyň z 4. a 5. tříd reprezentovala naši školu v okresním kole Atletického trojboje, který se konal 18. května na školním hřišti ZŠ Porubská v Ostravě-Porubě.

Soutěžící předvedli své atletické dovednosti ve sprintu na 50 metrů, ve skoku do dálky a v hodu kriketovým míčkem. Poslední disciplínou byl štafetový běh 4 x 60 metrů, ve kterém atleti museli prokázat nejen rychlost, ale také týmovou souhru.

Naše družstva dala do soutěže všechno a bojovala s ostatními školami o co nejlepší výsledek. Ve sprintu obsadila Isabella Voitle 8. místo a ve skoku do dálky 12. místo. Valerie Matušková svým skokem do dálky dosáhla na 10. místo, Daniel Hranický získal v hodu kriketovým míčkem 11. místo.

Všem sportovcům a sportovkyním děkujeme za reprezentaci naší školy.

Obvodní a okresní kola soutěží ASŠK jsou součástí 3. ročníku Ostravských sportovních her

Foto a příprava sportovců: E. Němčeková. Doprovod na akci: M. Kaločová.