Vaříme chutně. Vaříme zdravě. Vaříme pestře.

Výživa jednoznačně přispívá k zdravému a harmonickému fyzickému a duševnímu vývoji dětí. Vyvážená zdravá strava zlepšuje u dětí jejich koncentraci a paměť, významně tak ovlivňuje učení a úspěšnost dětí ve škole.

V naší školní jídelně poskytujeme pestrou, chutnou a vyváženou zdravou stravu dle výživových norem, bohatou na ovoce a zeleninu, celozrnné potraviny, luštěniny, mléčné výrobky, ryby a drůbež.

Většinu dnů nabízíme výběr ze dvou jídel. Jedno jídlo bývá Vitalis – vaříme zdravě.

Salátový bar nabízí dětem, které obědvají ve školní jídelně, široký výběr zeleniny: různé druhy zelených salátů, rucolu, cherry rajčata, okurky, ředkvičky, kedlubny, papriky, kukuřici apod.

🟦 Výdej obědů pro cizí strávníky je v době od 11:00 do 11:15 ve školní jídelně (vstup do školní družiny).

🟦 Výdej obědů do jídlonosičů pro žáky nepřítomné ve škole je v době od 11:00 do 11:15 a od 13:45 do14:00 ve školní jídelně (vstup do školní družiny).

🟦 Výdej obědů pro školní strávníky je v době od 11:45 do 14:00 ve školní jídelně (vstup do školní družiny).

Podrobnější informace k provozu školní jídelny, cenám obědů, přihlašování a odhlašování stravy najdete ve Vnitřním řádu školní jídelny.

UPOZORNĚNÍ: Dítě má nárok na oběd pouze po dobu pobytu ve škole.

První den nemoci je možno si oběd odnést v jídlonosiči. Další obědy v době nemoci je nutné odhlásit dle vyhlášky MŠMT č. 272/2021 o školním stravování. V opačném případě je rodič povinen doplatit další náklady na oběd (70 Kč) do výše ceny oběda pro cizí strávníky. Nevyzvednutý oběd propadá.

Dbejte prosím na řádné odhlášení.

Text: H. Minářová, vedoucí školní jídelny

logo

Obědy není možné odhlašovat telefonicky. Všichni strávníci mají aktivovanou službu objednávání a odhlašování stravy v aplikaci Strava.cz.

• Číslo zařízení: 4890
  • Uživatelské jméno: příjmení tečka jméno (malými písmeny bez háčků a bez čárek)
  • Heslo: den a měsíc narození (např. narození 5.12. = 0512)

🟦 Vedoucí školní jídelny: Hana Minářová, telefon 596 719 044, 602 221 417, email hana.minarova@zskrestova.cz

Ceny obědů pro žáky jednotlivých kategorií pro školní rok 2022-2023, od 1. 3. 2023

VěkCena 1 oběda
(Kč)
Stravné na 1 měsíc
(Kč)
7-1032,-740,-
11-1437,-830,-
nad 1541,-950,-

Naveďte si, prosím, trvalý příkaz od 15. 2. 2023.

špagety s rajčaty
zelenina