Vaříme chutně. Vaříme zdravě. Vaříme pestře.

Výživa jednoznačně přispívá k zdravému a harmonickému fyzickému a duševnímu vývoji dětí. Vyvážená zdravá strava zlepšuje u dětí jejich koncentraci a paměť, významně tak ovlivňuje učení a úspěšnost dětí ve škole.

V naší školní jídelně poskytujeme pestrou, chutnou a vyváženou zdravou stravu dle výživových norem, bohatou na ovoce a zeleninu, celozrnné potraviny, luštěniny, mléčné výrobky, ryby a drůbež.

Většinu dnů nabízíme výběr ze dvou jídel. Jedno jídlo bývá Vitalis – vaříme zdravě.

Salátový bar nabízí dětem, které obědvají ve školní jídelně, široký výběr zeleniny: různé druhy zelených salátů, rucolu, cherry rajčata, okurky, ředkvičky, kedlubny, papriky, kukuřici apod.

Logo ZŠ Krestova strom Ceny obědů pro žáky jednotlivých kategorií pro školní rok 2020/2021

VěkCena 1 oběda
(Kč)
Stravné na 1 měsíc
(Kč)
7-1027,-600,-
11-1431,-690,-
nad 1535,-770,-

Naveďte si, prosím, trvalý příkaz od 15. 8. 2020.

Logo ZŠ Krestova strom Výdej obědů pro školní strávníky: 11:45-14:00

Výdej obědů pro cizí strávníky:
11:15-11:45 (v případě přímé konzumace ve školní jídelně nebo do jídlonosičů)
11:45-14:00 (strávník si na stole k tomu určeném přesune jídlo z misek do jídlonosiče)

Podrobnější informace k provozu školní jídelny, cenám obědů, přihlašování a odhlašování stravy nejdete ve Vnitřním řádu školní jídelny.

logo

Obědy není možné odhlašovat telefonicky. Všichni strávníci mají aktivovanou službu objednávání a odhlašování stravy v aplikaci Strava.cz.

• Číslo zařízení: 4890
  • Uživatelské jméno: příjmení tečka jméno (malými písmeny bez háčků a bez čárek)
  • Heslo: den a měsíc narození (např. narození 5.12. = 0512)

Logo ZŠ Krestova strom Vedoucí školní jídelny: Hana Minářová, telefon 596 719 044, 602 221 417, email hana.minarova@zskrestova.cz

Logo ZŠ Krestova strom Školní jídelna bude opět vařit od 25. 5. 2020

Vzhledem k zvýšeným hygienickým požadavkům se přímo ve školní jídelně budou moci stravovat pouze žáci 1. stupně, kteří docházejí na vyučování do školních skupin. Tito žáci mají jídlo za běžné ceny. Obědy jim budou navedeny na základě přihlášky, kterou vyplnili. Mohou si je objednat i sami na  www.strava.cz. Pokud budou chtít odhlásit jednotlivá jídla, odhlašují si je sami.

Ostatní žáci, kteří nebudou školu navštěvovat, si mohou stravu objednat na stránkách www.strava.cz a odnést si ji domů. Cena za oběd bude stejná jako u cizího strávníka, a to přibližně 80 Kč.
Oběd bude vydán do jednorázových boxů u služebního vchodu školní jídelny od 11:00 do 11:30 hod.

Zde bude také vydáván oběd pro cizí strávníky.

Obědy je možno objednat od 20. 5., při objednávání je nutné označit možnost – do boxu a objednávku odeslat.

špagety s rajčaty
zelenina