Vaříme chutně. Vaříme zdravě. Vaříme pestře.

Výživa jednoznačně přispívá k zdravému a harmonickému fyzickému a duševnímu vývoji dětí. Vyvážená zdravá strava zlepšuje u dětí jejich koncentraci a paměť, významně tak ovlivňuje učení a úspěšnost dětí ve škole.

V naší školní jídelně poskytujeme pestrou, chutnou a vyváženou zdravou stravu dle výživových norem, bohatou na ovoce a zeleninu, celozrnné potraviny, luštěniny, mléčné výrobky, ryby a drůbež.

Většinu dnů nabízíme výběr ze dvou jídel. Jedno jídlo bývá Vitalis – vaříme zdravě.

Salátový bar nabízí dětem, které obědvají ve školní jídelně, široký výběr zeleniny: různé druhy zelených salátů, rucolu, cherry rajčata, okurky, ředkvičky, kedlubny, papriky, kukuřici apod.

Logo ZŠ Krestova strom Aktuální informace

V období od 26. do 30. 10. jsou všechny obědy automaticky odhlášeny.

Od 2. 11. mají všechny děti oběd objednaný. V případě distanční výuky je možné oběd vyzvednout do jídlonosiče. Pokud o oběd děti zájem nemají, je nutné jej odhlásit na www.strava.cz, ve výjimečných případech přes email hana.minarova@zskrestova.cz.

Logo ZŠ Krestova strom Obědy pro žáky v době distanční výuky od 14. října

Žáci na distanční výuce si mohou oběd odnést v jídlonosiči či předem objednané krabičce domů. 1. stupeň si vyzvedává obědy v době od 11.15 hod. do 11.45 hod., 2. stupeň od 12.15 hod. do 13 hod. (sourozenci si mohou vyzvednout oběd spolu).

Žák, který o obědy zájem nemá, si musí obědy sám odhlásit. Obědy č. 2 jsou zrušeny. Strávníci, kteří měli nahlášen oběd č. 2, mají oběd automaticky změněn na oběd č. 1.

těstoviny

Logo ZŠ Krestova strom Ceny obědů pro žáky jednotlivých kategorií pro školní rok 2020-2021

VěkCena 1 oběda
(Kč)
Stravné na 1 měsíc
(Kč)
7-1027,-600,-
11-1431,-690,-
nad 1535,-770,-

Naveďte si, prosím, trvalý příkaz od 15. 8. 2020.

Logo ZŠ Krestova strom Výdej obědů pro školní strávníky: 11:45-14:00

Výdej obědů pro cizí strávníky
11:15-11:45 (v případě přímé konzumace ve školní jídelně nebo do jídlonosičů)
11:45-14:00 (strávník si na stole k tomu určeném přesune jídlo z misek do jídlonosiče)

Podrobnější informace k provozu školní jídelny, cenám obědů, přihlašování a odhlašování stravy nejdete ve Vnitřním řádu školní jídelny.

logo

Obědy není možné odhlašovat telefonicky. Všichni strávníci mají aktivovanou službu objednávání a odhlašování stravy v aplikaci Strava.cz.

• Číslo zařízení: 4890
  • Uživatelské jméno: příjmení tečka jméno (malými písmeny bez háčků a bez čárek)
  • Heslo: den a měsíc narození (např. narození 5.12. = 0512)

Logo ZŠ Krestova strom Vedoucí školní jídelny: Hana Minářová, telefon 596 719 044, 602 221 417, email hana.minarova@zskrestova.cz