Vaříme chutně. Vaříme zdravě. Vaříme pestře.

Výživa jednoznačně přispívá k zdravému a harmonickému fyzickému a duševnímu vývoji dětí. Vyvážená zdravá strava zlepšuje u dětí jejich koncentraci a paměť, významně tak ovlivňuje učení a úspěšnost dětí ve škole.

V naší školní jídelně poskytujeme pestrou, chutnou a vyváženou zdravou stravu dle výživových norem, bohatou na ovoce a zeleninu, celozrnné potraviny, luštěniny, mléčné výrobky, ryby a drůbež.

Většinu dnů nabízíme výběr ze dvou jídel. Jedno jídlo bývá Vitalis – vaříme zdravě.

Salátový bar nabízí dětem, které obědvají ve školní jídelně, široký výběr zeleniny: různé druhy zelených salátů, rucolu, cherry rajčata, okurky, ředkvičky, kedlubny, papriky, kukuřici apod.

Výdej obědů pro školní strávníky: 11:45-14:00

Výdej obědů pro cizí strávníky:
11:15-11:45 (v případě přímé konzumace ve školní jídelně nebo do jídlonosičů)
11:45-14:00 (strávník si na stole k tomu určeném přesune jídlo z misek do jídlonosiče)

Podrobnější informace k provozu školní jídelny, cenám obědů, přihlašování a odhlašování stravy nejdete ve Vnitřním řádu školní jídelny.

logo

Obědy není možné odhlašovat telefonicky. Všichni strávníci mají aktivovanou službu objednávání a odhlašování stravy v aplikaci Strava.cz.

• Číslo zařízení: 4890
  • Uživatelské jméno: příjmení tečka jméno (malými písmeny bez háčků a bez čárek)
  • Heslo: den a měsíc narození (např. narození 5.12. = 0512)

Vedoucí školní jídelny: Hana Minářová, telefon 596 719 044, 602 221 417, email hana.minarova@zskrestova.cz