Čtvrťáci si užili závody v plavání

Ve dnech 4. a 5. prosince byl bazén v Základní škole A. Kučery plný nadšených a odhodlaných plavkyň a plavců ze 4. A a 4. B. Probíhaly tady totiž závody v plavání. Před soutěžícími byla nelehká výzva – přeplavat šestnáctimetrový bazén kraulem – což vyžaduje nejen fyzickou sílu, ale i dobrou plaveckou techniku a vytrvalost. Bylo úžasné sledovat, jak se naši čtvrťáci vydávají do vody a zdolávají každý závodní metr s odhodláním a radostí. Ti nejlepší byli oceněni medailemi. Po vynikajících výkonech jednotlivců se milovníci vody přesunuli k štafetovým utkáním družstev. Soutěžní duch a týmová spolupráce byly cítit v každém pohybu.

Všichni plavci si zaslouží velké uznání za jejich úsilí, odvahu a sportovní výkony. Každý závodník se dostal do cíle, což je nejen výsledek tréninku, ale také ukázka pevné vůle a sportovního elánu.

Text: Š. Zezulková. Vedení aktivity a foto: Š. Zezulková, K. Bartková.