Florbalový turnaj ČEPS CUP – 1. stupeň v akci

V pondělí 4. prosince se konalo okresní kolo florbalového turnaje pro žáky 1. stupně. Do turnaje bylo přihlášeno 10 týmů, ale pouze sedm se dostavilo do florbalové haly – ČPP aréna. 

Většina týmů byla poskládána z žáků 5. tříd. Naše škola vyslala na zkušenou patnáctičlenný tým, v němž 12 žáků 3. ročníku doplnili 3 druháci. Patnáctka Krestováků byla rozdělena na dvě družstva, každé odehrálo tři utkání.

Hned v prvním utkání růžový tým Krestováků zaskočil ZŠ Gen. Píky a vyhrál. Ostatní družstva si na nás i přes výškovou a věkovou převahu začala dávat velký pozor. Naši hráči nedali soupeřům nic zadarmo. Na kontě máme jednu výhru, jednu remízu a čtyři prohry (některé pouze o fous😊). Utržili jsme tedy 4 body. Se stejným počtem bodů se tak dělíme o 5.–6. místo se ZŠ Gen. Píky. Za námi skončila s jednou výhrou ZŠ Vratimov. Prvenství získala ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova.

Velmi děkujeme našim chlapcům za bojovný výkon a reprezentaci školy.

Text, foto a realizace aktivity: J. Salavová.