Základní informace a dokumenty

Naše školní poradenské pracoviště poskytuje pedagogickou poradenskou pomoc žákům, zaměřuje se především na problémy žáků ve školním prostředí. Velkou pozornost věnujeme vytváření pozitivního a bezpečného sociálního klimatu v naší škole. Cíleně pečujeme o harmonický rozvoj osobnosti každého dítěte. Individuálně pracujeme se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, se žáky nadanými a se žáky, kteří ve vzdělávání potřebují jakkoli podpořit. Vstřícný, otevřený a respektující vztah trojice žák-učitel-rodič je pro nás podstatný. Nabízíme standardní poradenské služby, které jsou poskytovány v souladu s platnou legislativou. Úzce spolupracujeme s řadou odborníků a institucí zaměřených na prevenci rizikových projevů chování.

🟦Zástupkyně ředitelky školy Mgr. Lucie Fialová, lucie.fialova@zskrestova.cz

🟦Výchovná a kariérní poradkyně Mgr. Zdeňka Volochová, zdenka.volochova@zskrestova.cz, 📅konzultace: pondělí 14.00-15.00 nebo dle dohody

🟦Metodička prevence Mgr. Inge Čechová, inge.cechova@zskrestova.cz, 📅konzultace: pondělí 14.00-15.00 nebo dle dohody

🟦Školní psycholožka Mgr. Iva Kramolišová,  iva.kramolisova@zskrestova.cz, 📅konzultace: čtvrtek 7.30-15.30