Červnový turnaj ve vybíjené – skvělá atmosféra, úžasné sportovní výkony

Středa 14. června patřila oblíbené vybíjené. Na školním turnaji se utkaly třídy 5. až 7. ročníku, a jak se ukázalo, byl to skvělý den plný sportovního ducha, fandících spolužáků a dobré hry. U všech zápasů jsme mohli obdivovat vysokou rychlost, strategické rozhodování, týmovou souhru, bojovnost a fair play. Výbuchy radosti při každé vydařené akci a hlasité povzbuzování spolužáků v hledišti vytvořily energickou a podmanivou atmosféru, která hráče motivovala k ještě lepším výkonům.

Vítězem se stala třída 6. B, následovaná třídou 6. A na druhém místě a třídou 7. B na třetím místě. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Adrian Barčiš z třídy 5. B, titul nejlepší hráčka turnaje si odnesla Sabina Korusová z třídy 6. A.

Tímto turnajem jsme si nejen užili dopoledne plné sportu, ale také jsme ukázali, jak důležitá je týmová práce, fair play a vzájemná podpora. Gratulujeme všem týmům a jednotlivcům k jejich výkonům a těšíme se na další sportovní události.

Na úspěšném průběhu celého turnaje mají velký podíl žáci třídy 9. B (Tobias, Jakub, Kája, Michal, Jakub, Vojta a Petr).

Odměny byly financovány z prostředků SRPŠ při ZŠ Krestova. Medaile pro vítěze byly vytištěny na školní 3D tiskárně.

Organizace aktivity: E. Němčeková, Š. Zezulková. Foto: I. Čechová.