Červnové dobrodružství

Také do naší družiny dorazil radostný červen, přinášející nejen dávku krásného počasí, ale hned v jeho úvodu také oslavy mezinárodního Dne dětí, které doprovázely kreativní hry rozvíjející naši soutěživost a spolupráci.

V jeho průběhu jsme se vydali také na dobrodružství kolem světa s jasný cílem, a to najít ztracený poklad. Cesta k němu však nebyla jednoduchá, naopak děti během ní musely zdolat mnoho záludných překážek a úkolů, které je zavedly na neuvěřitelná místa rozprostírající se po celé Zemi. Jelikož jsou však naše děti velmi šikovné, neměly s nimi nejmenší problém a poklad hravě získaly!

Na naší školní zahradě jsme dále obdivovali proměny letní přírody. Neupozadili jsme ani naší kreativní stránku a bylo vytvořeno mnoho zajímavých výrobků. Úžasný čas plný zábavy zakončily děti oslavou vysvědčení, a hlavně přicházejících prázdnin.

Jelikož je tento školní rok téměř za námi, chtěly bychom poděkovat všem rodičům a dětem. Děkujeme Vám za Vaši důvěru, podporu a těšíme se na nová dobrodružství, zážitky a přátelství v dalším školním roce. Doufáme, že společně budeme pokračovat v objevování světa s úsměvem na tváři.

Krásné prázdniny přeje tým vychovatelek školní družiny ❤️

Text: D. Plačková. Foto a realizace aktivit: kolektiv vychovatelek ŠD.