Atletický čtyřboj základních škol, okresní kolo

V úterý 20. 9. a ve středu 21. 9. jsme se zúčastnili okresního kola v atletickém čtyřboji, které se konalo na Městském stadionu Ostrava-Vítkovice. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích: běh na 60 m, skok daleký nebo vysoký, hod kriketovým míčkem nebo vrh koulí, vytrvalostní běh (600 m, 800 m, 1000 m).

Počasí bylo spíše aprílové, ale to nás neodradilo. Všichni účastníci podali bojovný výkon a v obrovské konkurenci ostravských škol se neztratili. Nejlepšího umístění dosáhli naši chlapci ve IV. kategorii (8. a 9. třída) – 8. místo. 

Všem sportovcům děkujeme za maximální nasazení a výkony, které předvedli ve svých disciplínách.

Celkové výsledky naleznete zde, zde, zde a zde.

Organizace aktivity: Š. Zezulková, J. Salavová. Text: Š Zezulková. Foto a video: J. Salavová.