Rozloučení malých a velkých kamarádů z 1.B a 8.B

Všechno má svůj začátek i konec. A konec bývá někdy smutný. Ale naše poslední setkání žáků
1. B a 8. B rozhodně smutné ani trošku nebylo, ba naopak.

Velcí kamarádi přinesli svým malým kamarádům na památku pro tento školní rok ilustrovanou pohádkovou knížku, kterou pro ně s láskou připravili. Panečku, to bylo radosti! Prvňáčci se hned pod vedením svého osmáka pustili do předčítání příběhu. Po přečtení pohádky si pak děti společně zahrály karetní hry a nakreslily obrázky.

Bylo to moc hezké dopoledne, které skončilo dojemným rozloučením. Určitě se obě třídy mají za čím v tomto školním roce ohlédnout a nač vzpomínat. Malí prvňáčci si pohádkovou knížku náležitě pyšně odnesli domů a dáreček jim bude zcela jistě navždy připomínat jejich první školní rok na základní škole.

Text: I. Bakončíková. Foto: H. Veličková. Realizace aktivity: I. Bakončíková, H. Veličková.