Poohlédnutí se za zimou

Ačkoli zima letos netrvalo nijak moc dlouho, tak my jsme si v naší třídě užily všechny její svátky, které nám během zimy dělají radost a na které se moc těšíme.

Nejdříve nás navštívil Mikuláš se svými čerty a anděly a obdaroval všechny děti malým sladkým balíčkem.
Jakmile napadl sníh, vyrazili jsme společně se třídou 2.C na zimní výlet. Procházka byla naprosto pohádková. Všechny děti si to náramně užívaly a na závěr jsme postavili několik malých sněhuláků.

Nakonec přišel čas Vánoční. S dětmi jsme se pustily do tvoření krásných vánočních věcí, kterými jsme nakonec udělaly radost na vánočním jarmarku ne jednomu rodiči, prarodiči nebo kamarádovi. Také jsme s láskou naplnily, zabalily a odevzdaly krabici od bot a tím potěšili dítě, které by mělo jinak smutnější vánoce než my ostatní. Této akce se zúčastnilo vícero tříd, čímž vzniklo nádherné spojení mezi všemi dětmi, učiteli i obdarovanými. Prosinec jsme zakončili tím, že jsme si oslavili Vánoce i ve třídě, kdy jsme krájeli jablíčka a hledali hvězdu štěstí, zazpívali si koledy, ochutnali cukroví a rozdali si krásné vánoční dárečky.

Byl to opravdu a bezpochyby krásný vánoční a zimní čas.