Máme 3. a 5. místo v krajském kole turnaje ve stolním tenisu

V sobotu 13. května jsme se zúčastnili krajského kola turnaje ve stolním tenise. V tělocvičně Střediska volného času Ostrčilova poměřilo své síly 47 sportovců z Moravskoslezského kraje. Hrálo se v pěti skupinách formou každý s každým na jeden set. Nejlepší hráči a hráčky ze skupin postoupili do finálového pavouku, kde se pokračovalo vyřazovacím způsobem na dva vítězné sety.

Jak si vedli naši sportovci? Skvěle! V kategorii mladších žáků a žákyň (9-12 let) obsadil Benjamin Vrubel úžasné 3. místo, Petr Podešva vybojoval 5. místo, na 7. pozici se umístil Milan Proske.

V kategorii starších žáků a žákyň (13-15 let) dosáhli nejlepšího umístění Daniel Hübscher (9. místo) a Vojtěch Ščerba (10. místo).

Všem reprezentantům děkujeme za maximální sportovní nasazení, které podali, aby dosáhli co nejlepšího výsledku.

Text, foto a příprava sportovců: Š. Zezulková.