Jaro je tady!

Během března nás ve školní družině čekala spousta zajímavých věcí. Slunné dny nás vylákaly ven, a tak jsme se mohli konečně proběhnout na školní zahradě a sledovat probouzející se přírodu ze zimního spánku. Některé děti daly přednost míčovým hrám, ostatní, zejména holčičky, vytvořili nádherné přírodní bydlení pro myšky či zajíčky.

Příchod jara jsme si také užili uvnitř naší družinky. Zimní výzdobu jsme vyměnili za jarní. Zejména milovníci tvůrčích činností nám zkrášlili třídy papírovými tulipány, narcisy z krepového papíru či čtyřlístky, které jsme si vytvořili jako talismany ke Dni štěstí. Během chmurnějších dní nás počasí vybízelo, abychom společný čas strávili čtením pohádek, příběhů či povídáním o oblíbených knihách.

Nakonec bychom rádi poděkovali našemu oblíbenému Divadélku Smíšek, které ukončilo naši několika měsíční výpravu za kulturou.

Text: M. Ptáčníková. Foto a realizace aktivit: kolektiv vychovatelek ŠD