Družba ve stolním tenise

Servis, bekhend, forhend, pink a smeč opět v akci! V úterý 20. června se uskutečnil přátelský turnaj ve stolním tenise na ZŠ Srbská. Turnaje se zúčastnilo celkem 34 sportovců ze ZŠ Srbská, ZŠ Kpt. Vajdy a ZŠ Krestova.

Chlapci hráli ve třech skupinách, dívky ve dvou skupinách, formou každý s každým na jeden set do jedenácti. Nejlepší hráči a hráčky ze skupin postoupili do osmifinálového pavouku, kde už se hrálo vyřazovacím způsobem na dva vítězné sety.

V kategorii chlapců dosáhli nejlepšího umístění: 1. místo Max Knopp (ZŠ Srbská), 2. místo Lukáš Sikora (ZŠ Krestova), 3. místo Matěj Suchý (ZŠ Srbská), 4. místo Ondřej Adamec (ZŠ Krestova). V kategorii dívek dosáhly nejlepšího umístění: 1. místo Sofie Martausová (ZŠ Srbská), 2. místo Sabina Růžičková (ZŠ Kpt. Vajdy), 3. místo Tereza Štětinská (ZŠ Srbská), 4. místo Eliška Dobiášová (ZŠ Krestova).

Všem stolním tenistům děkujeme za maximální sportovní nasazení, které podali, aby dosáhli co nejlepšího výkonu.

Text a organizace aktivity: Š. Zezulková, Foto: J. Salavová.