Den otevřených dveří

V pondělí 27. února byly dveře naší školy otevřené pro všechny budoucí prvňáčky a jejich rodiče. Role průvodců se již tradičně ujali členové žákovského parlamentu a žáci devátého ročníku.

Předškoláčci se podívali do učeben na 1. stupni, kde při plnění nachystaných úkolů sportovali, přemýšleli, tvořili a muzicírovali. Pestrá nabídka aktivit s anglickými slovíčky čekala budoucí prvňáčky v interaktivní učebně. Spolu s průvodci navštívili předškoláčci také odborné učebny na 2. stupni. V učebně fyziky si kluci a holčičky vyzkoušeli hokusy pokusy, mikroskopy a kostra je nadchly v učebně přírodopisu a chemie. Pro zvídavé předškoláčky byla připravena centra činnostní geometrie v učebně matematiky a úkoly v počítačové učebně.

Ve velké hudebně paní ředitelka seznámila rodiče s aktivitami naší školy, projekty a vizí. Rodičům se také představily paní učitelky budoucích prvňáčků.

Milí rodiče a milé děti, děkujeme za návštěvu a těšíme se u zápisu 3. a 4. dubna. 

Foto: J. Salavová