Budoucí členové NASA

Pokažená vesmírná loď? Plánovaná mise v ohrožení? Nic, co by společně nevyřešili malí a velcí kamarádi z 1. A a 9. A. Ti se sešli na vesmírné stanici 9. A, kde bylo zapotřebí opravit a znovu zprovoznit vesmírnou raketu. 

Nůžky, papír, špejle, šikovné ruce malých kamarádů, odborná asistence těch velkých a raketa byla po chvíli připravena ke startu. 

Tři, dva, jedna a společně vzhůru ke hvězdám! Každá raketa s originálním názvem vzlétla a dopravila se kosmickým prostorem ke své jedinečné hvězdě. K hvězdám velkých kamarádů od tohoto dne přibyly hvězdy těch malých, jakožto symbol přátelství. 

Smích, zábava, společně strávená chvíle – vesmírná mise malých a velkých kamarádů byla pro tentokrát úspěšná a zajisté ne poslední!

Text, foto a organizace aktivity: M. Sekelová.