Předvánoční koncert

Vyvrcholením několikaměsíčního snažení žáků naší školy v podzimním období vždy bývá tradiční vánoční koncert. Ten letošní se uskutečnil už v pondělí 27. listopadu v sále kulturního střediska K-Trio v Ostravě–Hrabůvce, a proto se nazýval „Předvánoční“.

Představily se na něm dva školní pěvecké sbory, flétnový soubor, děti ze tříd s rozšířenou výukou anglického jazyka a řada sólových zpěváků i instrumentalistů. O moderování se postarala dvojice dívek ze šesté a deváté třídy. Koncert žáků naší školy se nesl ve slavnostní atmosféře předvánočního času za účasti rodičů a široké veřejnosti, sál o kapacitě 220 míst byl zaplněn do posledního místa. Nadšený potlesk diváků patřil také sboristkám z naší třídy.