Pestrá nabídka kroužků ve školním roce 2024/25

I v letošním roce jsme pro naše žáky připravili bohatou nabídku zájmových kroužků, ve které si každý najde něco, co ho zaujme. Ať už máte zájem o sport, hudbu, výtvarné umění, jazyky nebo badatelské aktivity, u nás si určitě vyberete. Co všechno nabízíme?

Sportovní a pohybové kroužky

Pohyb je základ zdravého životního stylu, a proto nabízíme širokou škálu sportovních aktivit, které děti nejen pobaví, ale i udrží ve formě. Naše nabídka: tenis, jóga, stolní tenis, sportovní hry, florbal, dopravní kroužek.

Kroužky pro ty, kteří rádi objevují

Pro zvídavé děti, které rády objevují a zkoumají, jsou připraveny kroužky, kde mohou získat nové vědomosti a dovednosti. Naše nabídka: Klub objevitelů, Multimediální klub, Geologický klub, Klub logických her, Křížem krážem, matematika pro deváťáky.

Jazykové kroužky

Jazykové znalosti jsou v dnešní době klíčem k úspěchu, a proto nabízíme kroužky, které pomohou dětem zdokonalit se v cizích jazycích. Naše nabídka: Funny English, španělština, příprava na Cambridge testy.

Výtvarné a literární kroužky

Kreativní duše si přijdou na své v našich výtvarných kroužcích, kde mohou rozvíjet své dovednosti a tvořivost. Naše nabídka: keramika, výtvarné tvoření, školní časopis.

Hudební kroužky

Pro ty, kteří mají rádi hudbu, je připraveno několik možností, jak rozvíjet svůj talent a lásku k hudbě. Naše nabídka: Dětské pěvecké sbory Koťata a Čtyřlístek, flétnový soubor, hra na flétnu

Navíc, ve spolupráci se Základní uměleckou školou Leoše Janáčka v Ostravě-Vítkovicích, nabízíme možnost výuky hry na různé hudební nástroje přímo v učebnách naší školy. Děti si mohou zvolit hru na housle, flétnu, keyboard, klavír, kytaru a další nástroje pod vedením zkušených pedagogů. Mohou také docházet do jedné ze čtyř dětských cimbálových muzik (Kordulka, Fidlíci, Šmidlíci, Skřípci).

Těšíme se na všechny nové i stávající členy našich kroužků a věříme, že si každý najde to, co ho bude bavit a rozvíjet!