Májový turnaj ve vybíjené: neuvěřitelná spolupráce v týmu, úžasné sportovní výkony

V pondělí 27. května uvítala naše tělocvična nadšené sportovce z pátých až osmých tříd, konal se zde tradiční Májový turnaj ve vybíjené. Po celou dobu jednotlivých utkání vládl na hřišti sportovní duch, plné nasazení, rychlost, strategie a nechyběly emoce.

Vítězem turnaje se stala třída 7. B, na druhém místě se umístila třída 7. A a bronzovou medaili získala třída 8. B. Oceněni si odnášeli také nejlepší hráči a hráčky jednotlivých ročníků. Za pátý ročník získali ocenění Daniel a Valérie, za šestý ročník Adam a Klára, za sedmý ročník Jan a Viktorie a za osmý ročník Richard a Nikola.

Celý turnaj ve vybíjené byl výrazně motivován atmosférou Mistrovství světa v ledním hokeji 2024. Naši žáci předvedli úžasnou týmovou spolupráci a smysl pro fair play, inspirováni týmovou hrou našich zlatých hokejistů.

S organizací turnaje pomáhali žáci devátého ročníku – Tobiáš, Daniel, Vojtěch, Michael, Lucie, Michaela, Valentýna, Veronika, Eliška a Kristýna.

Všem sportovcům děkujeme za excelentní zážitek a opět se těšíme na jejich neuvěřitelné sportovní výkony.

Odměny byly financovány z projektu SRPŠ Krestovka 2024 . znak ostrava jih

🏅Medaile pro vítěze byly vytištěny na školní 3D tiskárně, návrhy medailí jsou z dílny žáků 7. ročníku.

Text a realizace turnaje: Š. Zezulková, M. Zemánek. Foto: M. Zemánek, I. Čechová.