Jedenáctá lekce Klubu předškoláčků 2022/23

Závěrečná lekce Klubu předškoláčků ve školním roce 2022/23 se tradičně nesla v duchu prožitku dětí, kladných 😆emocí, veselé barevné hry a nesoutěžní zábavy v naší školní družině. Nebylo totiž důležité vyhrát, ale rozhodně stálo za to se zúčastnit.

Budoucí prvňáčci si ve velké herně zaskotačili při hře s barevnými 🥎míčky a kroužky, bravurně zvládli doplnit chybějící díly do velké 🧩puzzle – skládanky a rovněž si všichni bez výjimky dokázali ✏️podepsat svou první 🎒aktovku, třebaže prozatím jen papírovou.

Při všech aktivitách budoucím malým kamarádům ochotně podaly pomocnou🤚ruku a poradily šikovné slečny asistentky ze 4. A: Amálka, Klárka a Majda, za což jim právem náleží velký dík!

Milé 👦👧děti a milí rodiče, na další setkání se budeme těšit v září nového školního roku 2023/24, kdy děti ve školních lavicích přivítáme v nové životně důležité roli odvážných školáčků!

Pohodový start do nového školního života!

Text: Zuzana Kašíková, foto a realizace aktivit: kolektiv vychovatelek ŠD.