Duben v naší třídě

Měsíc duben pomalu ale jistě míří do svého konce a tak přinášíme malou rekapitulaci všeho, co jsme v tomto měsíci dělali. 

V dubnu jsme zdobili třídu svými výrobky jakými byly sklenice s nádherně barevnými květinami, rozkvetlé třešně, které jsme malovali prsty a spousta z nás přinesla také živé květiny na výzdobu, čímž naše třída velmi zkrásněla, až je v ní nějak víc veseleji😊

Jaro nás také spojilo opět s devátou třídou, neboť byly Velikonoce a kdo by nechtěl mít své ozdobené vajíčko, že? Paní učitelka připravila několik možností, ze kterých jsme si vybrali, co by se nám nejvíce líbilo a tak jsme s devátou třídou váleli vajíčka ve vločkách, zdobili je peříčky, barvami a vkládali je třeba do košíčků se slámou či vatou. 

Nebylo by to ale jarní počasí, kdybychom na první teplý slunečný den nešli ven a nezahřáli se na příjemném sluníčku na dětském hřišti, a tak jsme všichni v hloučku následovali paní učitelku, dokud jsme neuviděli před sebou hřiště a jako neřízené stádo oveček jsme běželi na nejrůznější atrakce. 

Nemůžeme se dočkat, až půjdeme zase ven, abychom si mohli venku hrát na obchod nebo si zpříjemnili psaní pobytem na sluníčku za zvuku štěbetajících ptáčků na naší krásné nové zahradě.