Co víme na Jihu, tentokrát soutěžící přivítala ZŠ Františka Formana

Ve středu 29. května se vybraní žáci sedmých až devátých tříd zúčastnili vědomostní týmové výzvy Co víme (nejen) o Jihu, která se konala na ZŠ Františka Formana. Jednalo se již o třetí setkání žáků z dvanácti základních škol obvodu Ostrava-Jih. Akce, nad níž převzali záštitu starosta obvodu Martin Bednář a místostarosta Radim Ivan, probíhá systémem rotace na jednotlivých školách.

Žáci z různých škol jsou namícháni v jednotlivých týmech a mají tak prostor pro navázání nových přátelství. V silné konkurenci napomohl svými znalostmi k vítězství jednoho z týmů náš žák Michal. Blahopřejeme k vítězství a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Milým zpestřením byla možnost si po akci prohlédnout prostory hostitelské školy a podívat se tak na zázemí jednotlivých tříd.

Text a foto: M. Zemánek.