Vánoční jarmark

Koukám se ven z okna a vidím první náznak bílého poprašku, který značí příchod té pravé zimy, ve kterou všichni každoročně tak doufáme a mně se nemůže vybavit nic jiného,než ta voňavá a přátelská atmosféra vánočního jarmarku, který proběhl na naší škole. Prvňáčci si osahali nové způsoby vyrábění a mohli si tak připravit pro možné kupující výrobky, které voněly jehličím, šiškami, hřebíčkem a třpytily se nejrůznějšími typickými vánočními ozdobami jako byly stromečky, hvězdičky i vločky. 

O prodej ozdob se s vřelým úsměvem staraly děti, které neměly ani zdání, a já už vůbec ne, jak moc nás jejich rodiče, babičky, tety a další přijdou podpořit, a že budeme mít za půl hodinku vyprodáno, to zcela nikdo nečekal! Ale víte, jak to je – když roste poptávka, musíte zvýšit nabídku, no a my si na příští jarmark rozhodně připravíme větší zásobu krásných výrobků, kterou vás zase oslovíme. 

Z celého srdce vám děkujeme za všechny ty pozitivní zprávy a zpětné ohlasy. Věřím, že výrobky dětí přivály do vašich domovů víc provoněné zimní atmosféry a přeji vám za celou třídu krásné svátky.