Jak malí a velcí pořádali piknik na školní zahradě

Opět báječná akce! Není divu, vždyť se sešli úžasní prvňáčci z 1. A s úžasnými deváťáky z 9. A! A k tomu nádherné prostředí rozkvetlé školní zahrady, příjemné počasí, zábavné aktivity, stoly v nazdobeném altánu plné ovoce, sladkých i slaných dobrot.

Všichni prvňáčci i deváťáci přinesli na společný piknikový stůl doma připravenou krabičku s výbornými pochoutkami. Maliny, jahody, borůvky, banány, meloun, rybízová bublanina, palačinky, slaní šneci, tyčinky, muffiny – každý si mohl vybrat podle své chuti.

K pikniku patří kromě jídla také zábava, povídání a vzájemná blízkost. Všeho si malí i velcí užili. Zahráli si fotbal, kuželky, házeli létajícími talíři, meditovali, houpali se a dováděli na lanových prolézačkách. Prvňáčci nakreslili svým velkým kamarádům krásné obrázky.

Nebuďte smutní, ještě se neloučíme. Za týden se uvidíme při autorském čtení pohádkových knížek.

Text, foto a organizace aktivity: I. ČechováJ. Rabatinová, J. Salavová.