Vánoce, Vánoce, přicházejí…!

Na skutečnost, že se už nezadržitelně blíží nejkrásnější období roku – Vánoce, nás svým sortimentem upozorňují téměř všechny supermarkety už na konci října. V době, kdy předvánoční horečka vrcholí, se děti z naší školy rozhodly všem občanům Hrabůvky zpříjemnit pověstné čekání na Ježíška.

Svými výtvory ozdobily stromeček, který je umístěn na Náměstí Ostrava-Jih, a spolu s desítkami dalších prezentuje školy, které se v našem obvodu nacházejí. Pověšením ozdob na stromeček byli pověřeni žáci třídy 4. B.

Přijďte načerpat vánoční atmosféru a podívejte se, jak se nám náš stromeček povedl.

Akci Zdobení vánočních stromků na náměstí Ostrava-Jih pořádá Úřad městského obvodu Ostrava–Jih, odbor školství a kultury.

logo

Text, foto a organizace aktivity: I. Koczonová

.