Multimediální klub: Natáčíme prohlídku budovy

V březnu jsme měli náročnou, ale velmi produktivní lekci. Jedna ze žákyň se skvěle postarala o střih videa z předešlého setkání.

Věříme, že opakování je klíčem k úspěchu, a proto jsme před natáčením probrali základy zacházení s natáčecím vybavením, aby žáci mohli brzy natáčet samostatně. Během lekce jsme si rozdělili role a v praxi vyzkoušeli, jak probíhá natáčení prohlídky domu makléřem při prodeji. V našem případě šlo o prodej školy.

Navzdory náročnému programu jsme vše stihli a s nadšením se těšíme na další setkání.

Multimediální klub je realizován díky projektu Triangl IV., který podpořilo Statutární město Ostrava v rámci dotačního řízení Programu na podporu vzdělávání a talentmanagementu na území statutárního města Ostravy částkou 500 tisíc Kč.  

Text, foto a vedení klubu: Č. Rymiec, R. Čech. 

📹Video z minulé lekce
📹 Škola na prodej