Velká recitační soutěž

V pondělí 13. února se v naší škole konala Velká recitační soutěž pro žáky 1. stupně, v níž si poměřili síly nejlepší recitátoři třídních kol. Děti se na tuto soutěž pečlivě připravily a svým přednesem přichystaly ostatním posluchačům krásný zážitek.

Odborná porota, která sledovala u přednášejících dětí přirozenost dětského projevu, uměleckou hodnotu textu, interpretační úroveň a kulturní projev, nakonec vybrala 6 dětí, které budou naší školu dále reprezentovat v obvodním kole ve Středisku volného času Ostrava-Zábřeh.

Máme z toho velkou radost a budeme vám 16. března držet palce, malí recitátoři!

Akce se uskutečnila díky podpoře SRPŠ a účelové dotaci ÚMOb Ostrava-Jih. logo

Text a foto: I. Bakončíková. Organizace aktivity: I. Bakončíková, K. Bartková, Š. Ďásková, I. Koczonová.