St. Patrick’s Day

Každý rok 17. března oslavujeme St. Patrick’s Day jako připomínku irské kultury a tradic. Děti nižších ročníků se zapojily do soutěží o nejpěkněji tematicky vyzdobenou třídu, což vytvořilo skvělou atmosféru plnou kreativity a spolupráce. Někteří žáci se co nejvíce oblékli do zelené barvy. Učitelé vytvořili vzdělávací materiály v angličtině, které zahrnovaly příběhy o životě svatého Patrika. Tímto způsobem se studenti naučili nejen o historii tohoto svátku, ale také si osvojili respekt k různým kulturám a tradicím. 

Následně vyplňovali kvízy a společně sdíleli radost z vítězství. Z 1. stupně třída 1. C získala titul o nejlepší výzdobu třídy a z 2. stupně třída 6. A zvítězila v soutěži o nejzelenější kolektiv.

Všem zúčastněným gratulujeme.

Text, foto a organizace aktivity: L. Vařáková.