Slavnostní otevření Relax zóny na Krestovce

Prosluněné dopoledne 10. května bylo ideálním časem pro slavnostní otevření další zrekonstruované části naší školní zahrady. Slavnostní přestřižení pásky, kterého se ujali místostarosta Radim Ivan a místostarostka Martina Jarošková společně s paní ředitelkou naší školy, symbolicky zahájilo provoz Relax zóny na Krestovce pro všechny.

Pro děti i seniory byl připraven bohatý program – vystoupení flétnového souboru Notičky, kreativní aktivity, deskové hry, sportování, jóga, opékání párků. Pozitivní atmosféra byla plná společné zábavy, spolupráce, radosti, smíchu, inspirace. Opět se potvrdila důležitost posilování mezigeneračních vztahů.

Relax zóna spolu s multifunkčním hřištěm nabízí všem generacím možnost relaxace, setkávání, pospolitosti a aktivního trávení volného času. Příjemné prostředí naší školní zahrady tak přispívá k rozvoji komunitního života v našem obvodu.

Realizace Relax zóny na Krestovce byla financována z participativního rozpočtu Městského obvodu Ostrava-Jih. logo

Foto: J. Kvapilová, M. Grobe.