Přátelské utkání ve stolním tenise – Česko a Španělsko

Ve středu 8. listopadu byla naše školní tělocvična místem, kde proti sobě nastoupily dva týmy stolních tenistů a tenistek z Česka a Španělska. Přátelské utkání bylo jedním z bodů pestrého programu výměnného pobytu žáků Erasmus+ Czech – Spain 2023.

Domácí tým Česko reprezentovali: Vojtěch Š., Daniel H., Ben, Vojtěch K., Tomáš, Daniel M., Lukáš, Richard, Marek, Šimon, Alice a Anna. Členy týmu Španělsko byli naši hosté: Alvaro, Louis, Leo, Pedro, Pablo, Carmen, Maria a Marina. Celkem se odehrálo 38 přátelských utkání na jeden set.

A jak to dopadlo? Vyhráli hosté nebo domácí? Celkové vítězství patřilo týmu Česko, který porazil tým Španělsko o šest výher (22:16). Atmosféra v tělocvičně byla úžasná, nechyběla bojovnost, nasazení podat maximální výkon, vzájemné povzbuzování a neuvěřitelná komunikace ve třech jazycích – angličtině, španělštině a češtině. Děkujeme všem za překrásný sportovní zážitek.

Text a vedení aktivity: Š. Zezulková. Foto: L. Vařáková.