Obvodní kola ve florbalu chlapců a dívek

Ve čtvrtek 30. listopadu a v pátek 1. prosince jsme se zúčastnili obvodních kol ve florbalu chlapců a dívek. Turnaj chlapců se konal v tělocvičně ZŠ Dvorského, turnaj dívek hostila ZŠ MUDr. E. Lukášové a Klegova. Jak jsme dopadli v obrovské konkurenci základních škol obvodu Ostrava–Jih?

V kategorii chlapců 6. a 7. tříd obsadil 7. místo tým ve složení: Lukáš, Šimon, Michal H., Adrian, Adam, Filip, Michal B. a Matyáš.

Na 5. pozici se shodně umístily týmy florbalistek z 6. a 7. tříd (Tereza, Viktorie V., Katka, Natálie, Viktorie M., Patricie, Sabina, Adél) a florbalistů z 8. a 9. tříd (Lukáš S., Daniel, Vojtěch, Michal, Lukáš K., Tobiáš, Marek, Šimon, Adrian, Zaky).

Všem sportovcům děkujeme za bojovnost, nasazení, týmovou spolupráci a psychickou odolnost.

Obvodní a okresní kola soutěží ASŠK jsou součástí 4. ročníku Ostravských sportovních her.

Text: Š. Zezulková. Vedení aktivity a foto: Š. Zezulková, M. Zemánek.