Multimediální klub: Natáčíme film

V sobotu devátého března jsme se setkali s členy Multimediálního klubu a věnovali jsme se experimentování s filmovými rolemi. Někteří z nás pracovali na scénáři, jiní na úpravách scén, kamerování či režii. Následně jsme vyzkoušeli práci s umělou inteligencí, která nám výrazně urychlila proces nápadů na tvorbu scén a příběhu, přičemž jsme však stále propojili její výstupy s naší vlastní kreativitou.

V příští lekci se zaměříme na střihy a postprodukci, kde se budeme dále zdokonalovat. 

Multimediální klub je realizován díky projektu Triangl IV., který podpořilo Statutární město Ostrava v rámci dotačního řízení Programu na podporu vzdělávání a talentmanagementu na území statutárního města Ostravy částkou 500 tisíc Kč.  

Text, foto a vedení klubu: Č. Rymiec, R. Čech.