Miniházená Jižní míček

Od začátku tohoto školního roku navštěvuje hodiny tělocviku našich prvňáků a druháků trenér miniházené. Během workshopu mají malí sportovci možnost zdokonalit své dovednosti s míčem, rozvíjet koordinaci, pohyb a zapojit se do práce v družstvu.

Dvě smíšená družstva dívek a chlapců 1. a 2. tříd se v pátek 26. ledna zúčastnila turnaje v miniházené ve sportovním centru Dubina.

Hlavním záměrem školní ligy není vytvářet soutěžní tlak a hledat, kdo je nejlepší. Cílem je probudit v dětech radost z pohybu a ukázat jim, co to znamená být aktivní ve sportu. Ve školní lize jsou všechny děti nejlepší, bez výjimky, důraz je kladen na celkový sportovní zážitek.

Sportovní akce Školní liga – Jižní míček funguje pod záštitou Mgr. Radima Ivana, místostarosty městského obvodu Ostrava-Jih. znak ostrava jih

Text, foto a organizace aktivity: J. Rabatinová.