Dubnové kouzlo ve školní družině

Vítejte v zářivém světě dubnových dobrodružství! V tomto měsíci jsme v družině otevřeli dveře pestrobarevného světa plného radosti, kreativity a inspirace. Duben byl pro nás obdobím nejen zvířecích říší a divadla, ale také bezpečnosti dětí a jejich chování v silničním provozu.

Začali jsme s důležitým tématem bezpečnosti na cestách, kde jsme se stali mistry správného přechodu přes ulici. Dále nás navštívili herci divadla Smíšek s představením Mazaná liška. Společně jsme prožívali poučná dobrodružství, která nás nakonec zanechala s úsměvem na tváři. Nezapomněli jsme ani na naše věrné společníky, zvířata. Vrhli jsme se na vytváření projektů, které nám pomohly rozšířit obzory o fauně a zvířecích mláďatech. Výsledkem projektového tvoření jsou krásné pestrobarevné plakáty, které ještě teď zdobí prostory naší družiny.

A jelikož počasí bylo opravdu aprílové, jeho deštivé chvilky nám daly možnost vytvořit roztomilá zvířátka i různé druhy květin, zatímco ty slunečné jsme plně využili k venkovním aktivitám na naší školní zahradě.

Duben nás obohatil nejen o nové poznatky, ale také o spoustu zábavy a skvělých společných chvilek!

Text: M. Ptáčníková. Foto a realizace aktivit: kolektiv vychovatelek ŠD.