Den dětí jsme si parádně užili

Prosluněný den, krásná školní zahrada, legrační a hravý klaun s kolem štěstí, barevné balónky a girlandy, bublifuk, super hudba, spousta zábavných a pestrých aktivit, skvěle zásobený obchůdek nejen s dobrůtkami, malování na obličej, možnost volby, samostatnost, důvěra, malí a velcí, smích, blízkost, kamarádi, pospolitost, trocha sportování, špetka přemýšlení, malé i větší výzvy, koncert hvězd Poptalentu, festivalová atmosféra, k obědu hamburger a nanuk… Dokonalá oslava Dne dětí!

Malování na obličej , malování pískem byly financovány z prostředků projektu SRPŠ Krestovka 2024 logo. Dobroty v obchůdku byly zakoupeny z prostředků SRPŠ při ZŠ Krestova a projektu SRPŠ Krestovka 2024. Pestrou nabídku zboží doplnily dary paní Štefanské (ČPZP), pana Volfa a Městského obvodu Ostrava-Jih. Velmi děkujeme.

Organizace aktivity: K. Bartková a kol. Foto: I. Čechová, T. Kroker.