World Geography Projects – videa

Během 1. pololetí v hodinách zeměpisu vedených metodou CLIL tvořily týmy žáků výukové plakáty v anglickém jazyce, které následně v angličtině také prezentovali. Videa z prezentací najdete také na YouTube kanálu naší školy.

🌍Témata výukových plakátů tříd 6.A, 6.B: Universe, Planets, Parallels and Meridians.

🌍Témata výukových plakátů tříd 7.A, 7.B: America and its position, Landscape, Water, National Parks, Discovery, colonization and population, Industry, Agriculture.

🌍Témata výukových plakátů tříd 8.A, 8.B: Central Europe, Germany, Switzerland, Lichtenstein, Austria, Poland, Slovakia, Hungary, cities, important people, historical monuments…

Výuku metodou CLIL uskutečňujeme díky projektu Škola pro život III, který podpořilo Statutární město Ostrava v rámci dotačního řízení Programu na podporu cizojazyčné výuky na území statutárního města Ostravy částkou 319 tisíc Kč.

Natáčení a zpracování videa: Č. Rymiec.