Vánoční jarmark na Krestovce

První prosincový pondělní podvečer patřil školnímu vánočnímu jarmarku. Vůně jehličí a pestrá nabídka přilákala ke stánkům s originálními vánočními přáníčky, adventními věnci, vánočními ozdobami a dárečky spoustu rodičů, babiček, dědečků i bývalých žáků naší školy. Kavárničky deváťáků zvaly k příjemnému posezení u sladkých i slaných dezertů a šálku voňavého čaje nebo kávy. Adventní atmosféru dokonale dotvářel krásný betlém z dílny sedmáků.

Svůj stánek s vánočními výrobky dětí měly na jarmarku i obě naše mateřské školy, MŠ Ignáta Herrmanna a MŠ Mjr. Nováka.

Velké poděkování patří rodičům a prarodičům z 1. B, 2. A, 3. C a 6. A, kteří přispěli do stánku rodičů svými výrobky a napečenými dobrotami. Paní Kokošková, paní Malíková a pan Buják byli navíc skvělými prodejci. Zisk ze stánku rodičů je uložen v pokladně SRPŠ a všem dětem navýší příspěvek na vánoční nebo pololetní kino.

Foto: D. Kořenková.