Třetí lekce Klubu předškoláčků

Hurá konečně pohyb 🤸‍♂️🤸🤸‍♀️! Třetí lekce Klubu předškoláčků proběhla v tělocvičně. Malí sportovci si užili mnoho pohybových her: Poklad 🪙, Postav a shoď kužel 🎳, Podložko hýbej se vpřed , Poznej části lidského těla , Cukr – káva – limonáda 🥤 , Oheň – voda – vítr 🔥.

Sportovní aktivity byly zaměřeny na práci s míčem 🏀 (správné držení, hody 🤾‍♀️ a driblink ⛹️) a na rozvoj soustředěnosti, pozornosti, rychlosti, obratnosti a dynamiky.

Předškoláčci byli moc šikovní 🥇. Velký podíl na úspěšném průběhu lekce měly žákyně 7. B – Kateřina, Barbora, Žaneta, Natálie a Alena.

Co čeká předškoláčky příště? 🔔🦄🧙‍♀️Pohádkové odpoledne👸👑🪄! Těšíme se v pondělí 27. listopadu.

Text: Š. Zezulková. Foto: J. Salavová. Vedení aktivity: Š. Zezulková, J. Salavová