Pátá lekce Klubu předškoláčků

Pátá lekce Klubu předškoláčků byla plná zábavy, 🎵písniček, 🤸pohybu, 🖍️kreslení, 🧮počítání, 😆smíchu, a hlavně angličtiny! Není divu, vždyť to byla Funny English!

„What’s your name?“, znělo třídou. Kluci, holčičky a paní učitelky se navzájem seznamovali a procvičovali první jednoduché fráze. Pohyb je pro učení jazyka klíčový, a proto nemohla chybět energická pohybová píseň Make a Circle. Dalším bodem programu byla píseň I am a Little Snowman. Budoucí školáčci se naučili nová slovíčka: ⛄snowman, 👁️eyes, 👃nose, 🟠buttons, 🎩hat, 🧣scarf, která si spolu s plyšákem opakovali pomocí obrázků.

Malé angličtináře moc bavily omalovánky, dokreslování sněhuláků a počítání jejich knoflíků. Tato část nejen rozvíjela slovní zásobu spojenou se ❄️zimní tematikou, ale také umožnila procvičit barvy a čísla v angličtině.

Co čeká malé předškoláčky příště? 🪄Čarování s ✏️tužkou!

Foto a vedení lekce: V. KapičákováR. Tomalová.