Okresní kolo v atletickém čtyřboji

Začal čtvrtý ročník Ostravských sportovních her a první událostí bylo okresní kolo atletického čtyřboje, které se konalo ve dnech 26. a 27. září na sportovním hřišti ZŠ Porubská. Dvacet základních škol zde soutěžilo ve čtyřech kategoriích: běh na 60 m, skok daleký nebo vysoký, hod kriketovým míčkem nebo vrh koulí, vytrvalostní běh (600 m, 800 m, 1000 m).

V konkurenci dvaceti základních škol se nejlépe umístily naše sportovkyně z 6. a 7. tříd: Viktorie, Tereza G., Tereza T., Sabina, Klára a Kateřina, v III. kategorii (6. a 7. třída) obsadily 11. místo.

Obrovského úspěchu dosáhli Adrian Rác a Viktorie Volfová. V běhu na 1000 metrů obsadil Adrian časem 3:16 skvělé 2. místo. Viktorie excelovala ve skoku do výšky, výkonem 1,36 m si zajistila úžasné dělené 1. místo.

Všem sportovcům děkujeme za maximální nasazení a výkony, které předvedli ve svých disciplínách.

Organizace aktivity a foto: Š. Zezulková, M. Kaločová. Text: Š Zezulková.