Naše školní zahrada očima dětí

Jak vidí naši školní zahradu žáci 7. B a 9. A?

V hodině výtvarné výchovy jsme využili prosluněné květnové dny a vybaveni fotoaparáty v mobilech jsme se vydali na naši rozlehlou školní zahradu. Úkolem bylo objevit půvab zahrady v detailu. Pro objektivy fotoaparátů byla nejvíce fotogenická relaxační a meditační část zahrady. Fotografie zachycují pestrost květin, strukturu listů, hru světla a stínu, nečekané detaily, kreativní pohledy.

Digitální fotografie je u žáků oblíbeným vizuálním prostředkem, který je jim blízký, umožňuje jim experimentovat, objevovat svět i sebe sama, svou jedinečnost a zájmy.

Text a vedení hodin výtvarné výchovy: I. Čechová. Foto: A. Kociánová, D. Viet Hoang, K. Karásková, N. Jankovská, L. Tišerová, A. Kačenová, N. Nevoralová, L. Urbanová, V. Jakubowská, K. Šafránová, V. Vykydalová, L. Kubik, E. Daňková, K. Kubáňová.