Naše školní knihovna

Naše školní knihovna není pouze prostorem s policemi plnými knih. Je to místo, kde se rodí vášeň pro čtenářství a kde se otevírají dveře do nekonečného vesmíru příběhů, poučení a zábavy.

Ve čtvrtek 16. listopadu si skvělou hodinu v úžasném a inspirujícím světě dobrodružství a fantazie užili malí čtenáři z 2. B. Spolu s paní asistentkou Monikou Šípovou se začetli do nových knih od oblíbených autorů dětské literatury.

Do školní knihovny jsme právě nakoupili řadu nových titulů pro malé i starší čtenáře. Chceme, aby naše knihovna byla místem, kde se každý ocitne ve svém oblíbeném literárním světě. Proto se snažíme pokrýt co nejširší škálu zájmů našich čtenářů.

Přijďte se i Vy do naší knihovny podívat! Ideální čas pro návštěvu je velká přestávka. Těšíme se na další členy naší čtenářské komunity. Čtení není pouze dovednost, ale je to dobrodružství, které rozvíjí naše myšlení a otevírá nové perspektivy. Knihy nás inspirují, učí, rozšiřují hranice našeho poznání.

Nové tituly do knihovny byly nakoupeny také díky finančním prostředkům z projektu Kniha přítel člověka II, který statutární město Ostrava podpořilo na kalendářní rok 2023 částkou 100 tisíc Kč.

Foto a organizace aktivity: M. Šípová.