Jak malí a velcí četli, mlsali a dováděli

Malí a velcí z 1. A a 9. A opět zažili další z nezapomenutelných setkání. Tentokrát se deváťáci a prvňáčci sešli v krásném prostředí naší meditační zahrady, aby si společně užili autorské čtení knížek pohádek, které deváťáci pro své malé kamarády sami napsali a ilustrovali. Prvňáčci měli z pohádkových knih velkou radost. Bavilo je, že si mohou do knížky nakreslit také své ilustrace.

Po pohádkovém čtení se malí a velcí vydali do cukrárny Nominos, aby se v horkém letním dni osvěžili báječnou zmrzlinou. Mňam, to byla dobrota! Hurá na dětské hřiště! S deváťáky je super zábava – na kolotoči, na skluzavce, na prolézačkách.

Už jen dva dny a malí a velcí se budou muset rozloučit. Byl to krásný rok. Plný něhy, radosti, smíchu a vzájemně obohacujících okamžiků.

Text, foto a organizace aktivity: I. ČechováJ. Rabatinová.