Druhá lekce Klubu předškoláčků

Konec října jsme i letos slavili ve znamení keltského svátku 🎃 Halloween. Předškoláčci se dozvěděli kde, kdy a proč se slaví tento svátek, a také si vyzkoušeli zvyky s 🎃 Halloweenem spojené. Děti vydlabaly z 🎃 dýní Jack-o´Lantern, naučily se anglická slovíčka – 🤠 cowboy, 👻 ghost, 💃🏻 ballerina, 🤖 monster, 🧙‍♀️ witch, 🏴‍☠️ pirate. Dokázaly všechna nová slovíčka ztvárnit pantomimou, 🎵 zazpívat a 🩰zatančit si na písničku Knock, knock, trick or treat. Vypracováním pracovního listu děti upevnily slovní zásobu.

Všichni předškoláčci si zaslouží 👍 pochvalu za udržení pozornosti a aktivitu. Domů odcházeli všichni plní dojmů a 😆 veselí.

🦇🍬👻🧙‍♀️🎃Happy Halloween!🎃🧙‍♀️👻🍬🦇

Na co se mohou předškoláčci těšit příště? Na hodinu plnou her a 🤸‍♂️ sportování v naší školní tělocvičně!

Text, foto a vedení lekce: L. Vařáková, J. Rabatinová.