Boo! Halloweenské setkání malých a velkých kamarádů

Strašidelné kostýmy, vydlabané dýně, kostlivci, duchové a čarodějnice. Zábava. Hudba. Smích. To je dokonalá oslava Předvečera všech svatých (All Hallows Eve).

Jaký by to ale byl Halloween bez strašidelných domů. Boo! Prvňáčci se společně se svými velkými kamarády nadšeně pustili do tvorby těchto temných stavení. Malí i velcí kreslili, stříhali a lepili. Kolem domů poletovali černí netopýři a čarodějnice na košťatech, v oknech se zjevovali průhlední duchové. „Knock Knock, Trick or Treat?“, zpívali malí prvňáčci při svém vystoupení. Osmáci jejich úžasný výkon ocenili potleskem.

Malí a velcí kamarádi z 1. C a 8. B si halloweenské setkání náramně užili a už nedočkavě vyhlížejí další společnou aktivitu.

Foto a organizace aktivity: V. Kapičáková, M. Dluhošová.