Barevný podzim ve školní družině

Jaký byl listopad v naší školní družině? Stromy hýřily barvami, ale také už i prázdnými větvemi  – neklamným důkazem nadcházející zimy. To ovšem naši družinu neodradilo od tvoření, soutěžení a dalších aktivit, které jsme v listopadu podnikli.

Díky větrnému počasí jsme jedno odpoledne mohli uspořádat Drakiádu na školní zahradě a náležitě jsme si ji užili. A že draci lítali vysoko! 

A když bylo deštivo? Tvořili jsme! Využili jsme listy, šišky a další přírodniny, které jsme již dříve nasbírali v okolí školy. Nejen podzimní skřítci se nám moc povedli, parádní jsou i další výtvory inspirované podzimní přírodou. V půlce listopadu nás navštívilo divadélko Smíšek, které nám zahrálo poučnou pohádku Princezna s kozíma rohama.

Text: K. Brychtová. Foto a realizace aktivit: kolektiv vychovatelek ŠD.