Účinný lék na podzimní splín? Funny Sunglasses!

Kluci a holky z 2. A a 2. C si v hodinách výtvarné výchovy vedené metodou CLIL připomněli léto. Při povídání o prázdninových zážitcích si zopakovali anglická slovíčka (barvy, části obličeje, sportovní aktivity – swim, ride a bike, play football, play basketball, play tennis) a rozšířili svůj slovník o slovíčka nová: summer holiday, sea, sunny weather, sunglasses.

Své pestrobarevné a veselé letní vzpomínky namalovali malí výtvarníci do portrétu s obrovskými slunečními brýlemi.

V deštivých a sychravých podzimních dnech stačí jeden pohled do obrovitánských usměvavých brýlí a špatná nálada je pryč.

Výuku metodou CLIL uskutečňujeme díky projektu Škola pro život III, který podpořilo Statutární město Ostrava v rámci dotačního řízení Programu na podporu cizojazyčné výuky na území statutárního města Ostravy částkou 319 tisíc Kč.

Foto a realizace aktivity: V. Kapičáková, J. Kvapilová.