Síla týmu na hřišti: Naši fotbalisté bojovali v obvodním kole minifotbalu

V úterý 23. dubna se školní hřiště ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova stalo dějištěm obvodního kola minifotbalu chlapců 8. a 9. tříd.

Minifotbal, známý též jako futsal, se hrál podle přesných pravidel vydaných Fotbalovou asociací České republiky. Sestava týmu čítala 5 hráčů na hřišti plus brankáře, a délka utkání byla stanovena na 2 x 8 minut.

Naši školu reprezentovali sportovci z devátých tříd: Adrian, Vojtěch Š., Daniel, Lukáš, Šimon, Vojtěch V., Tobiáš, Zaki, David a Michal. Konkurence škol obvodu Ostrava-Jih byla silná, přesto se náš tým odvážně pouštěl do všech utkání a bojoval vždy až do posledního hvizdu. Sice se nakonec kluci umístili na 8. pozici, ale jejich odhodlání a nasazení bylo inspirující.

Všem našim fotbalistům děkujeme za reprezentaci školy.

Obvodní a okresní kola soutěží ASŠK jsou součástí 4. ročníku Ostravských sportovních her

Text, foto a trénink reprezentantů: Š. Zezulková.