Kroužek Funny English

V kroužku angličtiny Funny English čeká malé angličtináře každý týden nespočet zábavných aktivit, které nejen rozvíjejí jejich jazykové dovednosti, ale také jim přinášejí radost z učení.

Kluci a holčičky mají moc rádi angličtinu v rytmu – melodie, rýmy a zábavné texty. Písničky jsou skvělým prostředkem, jak si zapamatovat slovní zásobu a snadno se naučit nové fráze. Velký úspěch má také hraní různých karetních a deskových her, které spolu s pohybovými hrami, hádankami a křížovkami posilují schopnost dětí komunikovat anglicky.

Ve Funny English mají své místo i moderní technologie. V rámci lekcí využíváme interaktivní kvízy a hry v aplikacích Kahoot a Wordwall, které efektivním a zábavným způsobem umožňují dětem procvičovat slovní zásobu, hláskování a gramatické jevy.

Funny English není pouze kroužek, je to společenství, kde se děti učí s radostí a nadšením.

Foto a vedení kroužku: V. Kapičáková.