Krestovský triangl II.

Statutární město Ostrava podpořilo částkou 400 000,- Kč projekt naší školy Krestovský triangl II. přihlášený do dotačního řízení Programu na podporu vzdělávání a talentmanagementu v oblasti rozvoje talentu, technických a přírodních věd a čtenářské gramotnosti na území statutárního města Ostravy pro rok 2021.

Projekt je pokračováním dvou projektů školy (technického talentu Krestovský triangl a Systematická podpora nadání) s aktivitami od MŠ po ZŠ s návaznou složitostí.

🎯 Cíle našeho projektu KRESTOVSKÝ TRIANGL II.

• rozvoj technické, přírodovědné a čtenářské gramotnosti
  • prostřednictvím výukových programů a praktických aktivit rozvíjet logické myšlení, kreativitu a tvořivost
  • vzbudit zájem o tvůrčí a badatelskou činnost
  • odbourat předsudky, že věda se naučit nedá