Jak malí a velcí společně tvořili ve vánoční dílničce

Pouštění draků malým a velkým kamarádům z 1. A a 9. A bohužel nevyšlo, ale páteční společná vánoční dílnička dopadla parádně!

V šikovných rukou prvňáčků a deváťáků se kousky lepenky, motouzy a ozdobné drátky proměnily v nebesky rozkošné andílky. Tři sněhové koule, klobouk a místo nosu mrkev. Kdo je to? Ano, správně! Sněhulák! Na pruhovaných vánočních přáníčcích to sněhulákům náramně sluší.

Společný čas plný smíchu, povídání, radosti a dobrůtek si malí i velcí moc užili.

Nejen vánoční přáníčka s legračními sněhuláky a něžné andílky s křídly plnými hvězdiček si můžete koupit na vánočním jarmarku v pondělí 4. prosince. Těšíme se na Vás mezi 16 a 18 hodinou u stánku třídy 1. A.

Text, foto a organizace aktivity: I. ČechováJ. Rabatinová.